• Turkish (Turkiye)
  • English (United Kingdom)

“Think Istanbul Summit” etkinliği için geri sayım başladı.

Think Istanbul Summit,  7 Kasım Çarşamba günü Volkswagen Arena’da IBM ve Harvard Business Review (HBR) işbirliği içinde hayata geçirilecek.

IBM'in birçok farklı ülkede  gerçekleştirdiği "Think" etkinliklerinin mottosu "Where technology meets humanity".

Etkinliğin amacı IBM çözümlerinin veriyi işletmeler için nasıl değere dönüştürdüğünü, bulut çözümlerimizin nasıl esneklik yarattığını, blockchain teknolojisinin geleceği nasıl şekillendireceğini, özetle yeni teknolojilerin uygulamaya geçtikleri alanlarda nasıl fark yarattıklarını gösterip bu konudaki başarı hikayelerini aktarabilmek.

Hikaye "veri" etrafında kurgulandı ve bu çerçevede, havalimanı işletmeciliği ve inşaatı alanında bir başarı hikayesi yazan, TAV’ın CEO’su Sayın Sani Şener,  ana konuşmacı olacaktır.

Daha sonrasında IBM’in Hibrit Bulut çözümlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Jason Gartner, IBM Bulut Platformu’nun işletmelere sağladığı faydaları anlatacak.

Yemek öncesinde gerçekleşecek sunumların ana başlıkları ise "veri"nin etkin şekilde kullanımı için olmazsa olmaz konular: Veri güvenliği, veri kullanımı stratejisi ve modern altyapılar.

Harvard Business Review'dan Serdar Turan'ın moderasyonunu yapacağı panel yemek sonrasında gerçekleşecek.

Panelde yeni teknolojilerin hayata geçirilmesi ile kurumlarda yaratılan fark ve değerleri ve ekonomimiz için sunabileceği fırsatlar mercek altına alınacaktır.

Fark yaratan başarı hikayeleri ekseninde Güler Dinamik, Yönetim Kurulu Başkanı Kenan GÜLER alanında ülkemizin ilk ve tek milli Blockchain yazılımını anlatacak.

Ayrıca Ekonomist Özgür Demirtaş, teknoloji medyasının önemli isimlerinden Serdar Kuzuloğlu ve Timur Sırt da gündem akışı içerisinde yer alacaklardır.

Ekim ayında açılışı yapılan İstanbul Müşteri İnovasyon Merkezi’ndeki demolar da zirveye taşınıyor. Demo alanında IoT, yapay zeka, blockchain, bulut teknolojilerinin gerçek hayatta nasıl uygulamaya geçtiklerini  birebir deneyimleme şansı da bulabileceksiniz.

Tarih: 7 Kasım 2018 | Saat: 08:30 - 15:30 | Yer: Volkswagen Arena

 

Think İstanbul Konuşmacılar (Link)

Think İstanbul Program Akışı (Link)

Joomlart